Kondensaatorid

Hoiame Eesti laos meie poolt müüdavate kompensaatorseadmete kondensaatorite   piisavat laovaru, eelkõige Telegroup MKPG-seeriat.

Telegroup 3-f kompenseerimiskondensaatorite andmed TG capacitors.pdf

Meie poolt varasemalt esindatud Italfarad SpA liideti 2020 aastal ORTEA SpA-ga ja senine tootevalik ei ole enam saadaval.  Vajadusel asendada Teil olemasolevates Italfarad kompensaatorites kondensaatoreid tehke päring info@fredi.ee , et saaksime teha teile pakkumise võimalikule Telegroup analoogile.

Lämmastiktäitega kondensaatorid

Metalliseeritud polüpropüleenkilest silindrilised kondensaatorid (dry type capacitors) valmistatakse kas õli, kompaund või uuema lahendusena gaasilise lämmastiku täitega.

Igal meetodil neist 3-st on omad eelised, mida erinevad tootjafirmad oma tootevalikust lähtuvalt rõhutavad.

Firma Telegroup kompenseerimisseadmetes on kasutusel uudse tehnoloogiaga, pikema tööea ja parema häirekindlusega lämmastiktäitega kondensaatorid. Kui te ei osta ainult hinda, siis võrrelge eri tüüpi kondensaatoritega kompenseerimiseadmete paigaldamise investeeringu/ tasuvuse suhet ka pikema kasutusperioodi ja vähema hooldusvajaduse aspektist. G-seeria kondensaatorite eeldatav tööiga on 150 000h ja tehasegarantii 2 aastat - kompaundtäitega kondensaatorite 85....100 000h ja 1-aastase garantiiaja vastu.

Mainor Fredi on müünud lämmastiktäitega kondensaatoreid alates 2014-st aastat, tootjatehas Telegroup alates 2003-st. Praktikast lähtuv järeldus on, et kondensaatorite rikkeid praktiliselt ei esine.

Alljärgnevalt gaaskondensaatorite infoleht Three - phase - Nitrogen - Capacitors - Benefits.pdf

 

Viimati muudetud