Kondensaatorseadmed

Kõige lihtsam ja odavam võimsusteguri parandamise moodus on kompenseerimiskondensaatorite paigaldamine. Kondensaatorseadmete paigaldamise kulud tagastuvad säästetud reaktiivenergia maksumuse kaudu üldjuhul ühe kuni kahe aasta jooksul. See peaks olema erakordselt hea tasuvusaeg.

Kondensaatorseadmete valik sõltub tarbija seadmete spetsiifilistest parameetritest, nende võimsusest, arvust ja ajalisest töögraafikust. Enamlevinud lahenduseks on üks piisava võimsusega automaatkompensaator, paigaldatuna kas objekti sisendjaotlasse või alajaama. Suuremate objektide ja üksikute oluliselt suure võimsusega tarbijate puhul võib olla otstarbekam hajutatud kompensaatoritega lahendus, kus kompensaatorid paigaldatakse ka alanevatesse jaotlatesse või ka suuremate üksiktarbijate individuaalkompensaatoritena.

Sobiva kompenseerimisviisi ning sobivate seadmete valikul abistab teid Mainor Fredi. Omame pikaajalisi kogemusi reaktiivenergia kompenseerimise spetsiifikas, aga samuti kaasaegset mõõteaparatuuri seadmete õigeks valikuks.

Seadmete pakkumise saamiseks täida palun päringu ankeet. 

Mainor Fredi OÜ esindab Eestis tunnustatud Itaalia kompenseerimisseadmete tootjat TELEGROUP S.R.L.

Allpool on lingid juhendmaterjalidele ja kataloogidele.  

Kataloogide uuendused

Värskeimad kataloogide versioonid võid leida TG kodulehel https://www.telegroup.it/english/download-telegroup.html 

 

Viimati muudetud